O nas

QA Solutions jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie certyfikacji standardów i systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.

QA Solutions Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielem jednostki certyfikującej CSQA - lidera na rynku usług dla branży spożywczej.

Certyfikacje krajowych systemów jakości, jak Integrowana Produkcja Roślin oraz Produkty Regionalne i Tradycyjne przeprowadzane są w oparciu o akredytację Polskiego Centrum Akredytacji Nr AC 176 oraz upoważnienia Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Poprzez odpowiedzialny i ciągły rozwój posiadamy swój stale rosnący wkład w utrzymanie najwyższego poziomu techniczno-naukowego oraz operacyjnego w sektorach związanych bezpośrednio z człowiekiem i jego środowiskiem. Obszary naszej działalności obejmują jakość, bezpieczeństwo żywności, środowisko i energię, certyfikację produktu, zdrowie, opakowania, logistykę, odpowiedzialność i komunikację społeczną.

Wykazujemy stałe zaangażowanie w rozpowszechnianiu i podnoszeniu jakości w szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej, zarówno poprzez przeprowadzanie rzetelnych audytów, szkoleń, jak i poprzez badania i rozwój.

Oferujemy firmom optymalne rozwiązania dopasowane do profilu działalności i wyznaczonych celów. Nasze usługi dostępne są dla wszystkich organizacji, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, posiadających przedstawicielstwa w Polsce, niezależnie od ich wielkości, rodzaju, statusu prawnego czy też dziedziny prowadzonej działalności.


Nasza misja

Ciągłe doskonalenie i rozwój, to gwarancja sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

QA Solutions - Aktualności

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Zmiany dotyczące przetwarzania danych osobowych, zgodnie z nowo obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.

 

Data: 2018-05-25 Czytaj więcej

Eksport świeżych owoców i warzyw

Wyraźnie wzrasta znaczenie Certyfikatu Integrowanej Produkcji Roślin w sprzedaży świeżych owoców i warzyw.

 

Data: 2015-03-04 Czytaj więcej

Chain of Custody wersja 5

Certyfikacja zgodnie z nowym wydaniem Standardu łańcucha dostaw produktów certyfikowanych Global.G.A.P.

Data: 2015-03-03 Czytaj więcej