Oferty pracy

Inspektor Integrowanej Produkcji Roślin,

Inspektor GLOBALG.A.P.

Region: województwo mazowieckie i małopolskie,

Opis stanowiska:

Prowadzenie inspekcji w zakresie Integrowanej Produkcji Roślin, oraz inspekcji i audytów w zakresie wymagań standardu GLOBALG.A.P.

Miejsce pracy/biuro: Kraków lub okolice Grójca/Warki.

Inspekcje przeprowadzane będą głównie w województwach mazowieckim, świętokrzyskim, lubelskim i małopolskim.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe w zakresie rolnictwa, ogrodnictwa lub technologii żywności.

Ukończone studia podyplomowe w zakresie Integrowanej Produkcji Roślin.

Doświadczenie na stanowisku związanym z uprawą lub ochroną roślin.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będą znajomość wymagań standardu GLOBALG.A.P,  ukończone szkolenia w zakresie systemu HACCP, szkoleń z zakresu audytowania oraz  doświadczenia w prowadzeniu inspekcji.

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oraz duże możliwości rozwoju.

Szkolenia i zdobywanie dodatkowych uprawnień.

List motywacyjny i CV prosimy wysyłać na adres e-mail: info@qasolutions.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez QA Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

QA Solutions - Aktualności

Eksport świeżych owoców i warzyw

Wyraźnie wzrasta znaczenie Certyfikatu Integrowanej Produkcji Roślin w sprzedaży świeżych owoców i warzyw.

Data: 2015-03-04 Czytaj więcej

Chain of Custody wersja 5

Certyfikacja zgodnie z nowym wydaniem Standardu łańcucha dostaw produktów certyfikowanych Global.G.A.P.

Data: 2015-03-03 Czytaj więcej

BRC wersja 7

Od 1 lipca 2015 roku zacznie obowiązywać nowe, 7 wydanie Globalnej Normy Bezpieczeństwa Żywności.

Data: 2015-03-02 Czytaj więcej